MŠ Hastrmánek- znovuotevření školy

Vážení rodiče,
dovolujeme si vás informovat o znovuotevření Mateřské školy Hastrmánek od středy 21. 10. 2020. Důvody pro uzavření školy (povinné karantény a chybějícího počtu zaměstnanců) pominuly. Celá škola byla důkladně vydezinfikována odbornou firmou https://www.wetbrick.cz.

Z důvodu opětovného otevření pracoviště na nám. Osvoboditelů si vás dovolujeme požádat o maximální dodržování nošení roušek v celém areálu mateřské školy, využívání dezinfekčních prostředků při vstupu do budov, zachovávání doporučených rozestupů 2 m a minimalizování doby pobytu v prostorách školy. Rovněž Vás žádáme, abyste v případě jakéhokoliv příznaku virózy či přímo zjištěním onemocnění Covid 19 v rodině, ponechali Vaše dítě doma.

Všechny děti, které byly automaticky odhlášeny od stravování, budou přihlášeny. Od 21. 10. 2020 tedy znovu platí systém odhlašování stravy, který je ve škole nastaven.

Děkujeme za vaši vstřícnost a spolupráci. Mgr. Věra Rohlíková, ředitelka MŠ